YetGen Jump & Softtech
Java ve .NET Eğitim Programı Başlıyor!

Merhaba YetGenli,

Softtech, YetGen mezunlarına kapılarını açıyor. Java ve .Net eğitimi ile yeni bir yetkinlik daha kazan! YetGen Lideri ile beraber yazılım geliştirme alanında kendini geliştir! Softtech’te yarı zamanlı ve tam zamanlı iş imkanlarını yakala!

📌 Son Başvuru Tarihi: 31.12.2021 – 23.59

YetGen mezunlarının başvurabileceği, belirli bir alanda derinlemesine verilen eğitim ve istihdam fırsatıdır. YetGen Jump sayesinde YetGen’i başarıyla tamamlamış kişiler Türkiye’nin önde gelen kurumlarında istihdam edilecektir. 

YetGen Jump programına kabul edilen;

  • Uzmanlık alanını geliştirmek isteyen,
  • Özverisi yüksek,
  • Kendi kendine öğrenebilen,
  • Farkındalığı yüksek,
  • Takım çalışmalarına yatkın,
  • Başarılı YetGen Mezunlarına “Jumper” denir .

Java ve .NET üzerine çevrimiçi gerçekleşecek ardından Softtech’te staj ve iş imkanı bulabileceğin 1 aylık bir eğitim programıdır.

Tüm süreçte YetGen lideri ile beraber olacağın, yazılım geliştirme alanında kariyer sahibi olmak için ilk adımı atabileceğin istihdam programıdır.

YetGen mezunu 2’nci, 3’üncü ve 4’üncü sınıf üniversite öğrencisiysen ya da mezunsan,

Yazılım geliştirme alanında kariyer hedefliyorsan sen de başvur!

Eğitim sonunda teknik mülakat yapılacaktır. Sınavdan başarıyla ayrılan YetGen Mezunları, sürece İnsan Kaynakları mülakatı ile devam edecektir. İK sürecini de başarı ile tamamlayan YetGen Mezunları, temel bankacılık eğitimlerinin ardından Softtech’te iş ve staj imkanı bulacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 31.12.2021 – 23.59

📌 Farklı soruların için [email protected] adresi ile iletişime geçebilirsin.